درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر : امروزه ابتلا به بیماری های نشیمنگاهی و مقعدی همچون کیست مویی و بواسیر به سبب عواملی مانند نوع تغذیه، سبک زندگی و غیره در میان افراد بسیار شایع می باشد.

بیماری هایی که از آن ها نام برده و به آن ها اشاره نمودیم کشنده نیستند ولی زندگی افراد را تحت تاثیر قرار داده و در صورت عدم درمان به موقع، موجب ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای بیماران خواهند شد.

روش های مختلفی برای درمان بیماری های نشیمنگاهی وجود دارد که لیزر درمانی به دلیل مزایای بسیار آن همچون عدم نیاز به بیهوشی و بستری و انجام در کمترین زمان ممکن محبوب ترین و رایج ترین روش برای درمان بیماری های نشیمنگاهی می باشد.

 

درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

 

درباره شفا کلینیک آنلاین

یکی از بهترین کلینیک های درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر در تهران ، شفا کلینیک آنلاین می باشد.

کادر درمانی این کلینیک متشکل از افراد متخصص و خوش برخورد می باشد که در تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل به ارائه مشاوره تلفنی رایگان به افراد پرداخته و با صبوری به تمام سوالات آن ها پاسخ می دهند، باید بگوییم که مشاوره های رایگان صرفاً مختص به زمان قبل از درمان نبوده و بعد از درمان فرد نیز این خدمات به او ارائه شده و بیمار به صورت رایگان ویزیت خواهد شد.

کلینیک های درمانی بسیاری در تهران و شهرستان ها به ارائه خدمات در رابطه با بیماری های مقعدی می پردازند که نتایج حاصل از مراجعه به آن ها با یگدیگر متفاوت می باشد، یکی از عوامل موثر در نتیجه به دست آمده از درمان بیماری های نشیمنگاهی تجهیزاتی است که در این کلینیک ها به کار گرفته می شود.

شفا کلینیک آنلاین مجهز به بهترین دستگاه های روز دنیا بوده، در آن از پرتوان ترین دستگاه لیزر و دستگاه استریل ابزار جراحی استفاده شده و از بروز ترین تکنیک ها جهت درمان افراد بهره گرفته می شود.

لازم به ذکر است که این کلینیک بیش از 2000 عمل موفق و بدون بازگشت را در کارنامه خود دارد.

 

درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

 

انواع بیماری های نشیمنگاهی

بیماری های مربوط به ناحیه نشیمنگاه بسیار زیاد می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • هموروئید یا بواسیر: به رگ هایی از ناحیه مقعد که دچار تورم شده و در بیشتر موارد با درد همراه هستند بواسیر گفته می شود.

در صورتی که رگ های ورم کرده داخل کانال مقعد باشند به آن ها بواسیر داخلی و اگر رگ های خارج مقعد ورم کنند به آن ها بواسیر خارجی گفته می شود، بیمار ممکن است به بواسیر خارجی یا داخلی یا هر دو آن ها ابتلا داشته باشد.

  • فیشر یا شقاق: این بیماری به صورت یک پارگی یا ترک در دیواره داخلی مقعد بروز کرده و کشش دیواره موجب از هم گسیختگی آن خواهد شد.
  • فیستول: تونل و کانالی است که از درون مقعد به قسمتی از پوست اطراف مقعد ایجاد شده و از پوست بیرون می زند و در صورت عدم درمان به موقع، ممکن است موجب ایجاد عفونت گردد.
  • آبسه مقعدی
  • کیست مویی
  • پولیپ رکتوم
  • زگیل مقعدی و غیره.

هزینه درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

تعیین هزینه درمان بیماری های مقعدی به نوع بیماری، دستمزد پزشک و عوامل دیگر بستگی داشته و بعد از معاینه دقیق بیمار مشخص خواهد شد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با کلینیک