شفاکلینیک، مرکز فوق تخصصی درمان بیماری های مقعدی با لیزر

مطب تهران

شفاکلینیک

شفاکلینیک، مرکز فوق تخصصی درمان بیماری های مقعدی با لیزر با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان و مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات لیزری، طیف وسیعی از خدمات درمانی را بدون درد، خونریزی و نیاز به بستری، در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد.

مزایای درمان در مرکز شفاکلینیک

لطفا اطلاعات فرم زیر رو پر کن تا باهات تماس بگیریم!

آشنایی با بیماری های نشیمنگاهی و روش های درمانی

بیماری های نشیمنگاهی طیف وسیعی از مشکلات را شامل می شوند که می توانند ناحیه مقعد و رکتوم را تحت تاثیر قرار دهند. این بیماری ها می توانند بسیار دردناک و آزار دهنده باشند و کیفیت زندگی فرد را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهند.

انواع بیماری های نشیمنگاهی

هموروئید

هموروئید تورم و التهاب سیاهرگ های ناحیه مقعد و رکتوم است.

فیستول مقعدی

فیستول مقعدی ایجاد یک مسیر غیرطبیعی بین داخل مقعد و پوست اطراف آن است

شقاق مقعدی

شقاق مقعدی ایجاد یک ترک کوچک در پوست اطراف مقعد است.

زگیل تناسلی

زگیل تناسلی توسط ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) ایجاد می شود و می تواند در اطراف مقعد و اندام تناسلی ظاهر شود.

آبسه مقعدی

آبسه مقعدی یک کیسه پر از چرک است که در ناحیه مقعد ایجاد می شود

کیست مویی

کیست مویی یک کیسه پر از مو است که در ناحیه مقعد ایجاد می شود.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

تخصص و تجربه

تیم مجرب ما از متخصصان و جراحان متبحر در زمینه بیماری های مقعدی، با استفاده از دانش و تجربه خود بهترین روش درمانی را برای شما ارائه می دهند.

بهبود سریع

با استفاده از روش های نوین لیزری، دوره نقاهت بعد از درمان به طور قابل توجهی کوتاه شده و شما می توانید به سرعت به فعالیت های روزمره خود بازگردید.

بدون درد

استفاده از لیزر در درمان بیماری های مقعدی، روشی بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی است که تجربه ای آرام و راحت را برای شما به ارمغان می آورد.

مقرون به صرفه

ما خدمات خود را با تعرفه های مناسب و منصفانه ارائه می دهیم تا همه افراد بتوانند از مزایای درمان با لیزر بهره مند شوند.

سونوگرافی مقعدی

سونوگرافی رکتال، روشی بدون درد و غیرتهاجمی است که برای تشخیص و درمان بیماری های نشیمنگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش تصویربرداری، با استفاده از امواج صوتی فرکانس بالا، تصاویری دقیق از مقعد و نواحی اطراف ارائه می شوند که به پزشک کمک می‌کنند تا ناهنجاری‌هایی مانند آبسه‌ها، فیستول‌ها و کیست‌ها را به ‌طور واضح مشاهده کند.

مزایای سونوگرافی رکتال:

با سونوگرافی رکتال، تشخیص و درمان بیماری‌های نشیمنگاهی آسان‌تر از همیشه شده است. سونوگرافی مقعدی به عنوان ابزاری ارزشمند در کنار سایر روش‌های معاینه فیزیکی و آزمایشگاهی، به پزشکان در تشخیص دقیق بیماری‌های نشیمنگاهی کمک می‌کند. با تشخیص دقیق، می‌توان درمان مناسب را برای هر بیمار به طور اختصاصی برنامه‌ریزی کرد. در شفا کلینیک، مرکز معتبر تشخیص و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، پروسه سونوگرافی مقعدی بوسیله دستگاه نوین و پیشرفته، تحت نظارت متخصصین مجرب به انجام می رسد.

همین الان با ما تماس بگیرید

روش های درمان

در گذشته، درمان بیماری های نشیمنگاهی اغلب شامل جراحی بود که می توانست دردناک، تهاجمی و با دوره نقاهت طولانی باشد. خوشبختانه، پیشرفت های اخیر در زمینه لیزر پزشکی انقلابی در درمان این بیماری ها ایجاد کرده است.

درمان با لیزر

امروزه در مرکز فوق تخصصی درمان بیماری های مقعدی با لیزر، بجای استفاده از روش سنتی جراحی، برای درمان بیماری هایی مثل هموروئید، فیشر، فیستول و غیره از فناوری جدید لیزر بهره گرفته می شود. در شفاکلینیک درمان شما تحت نظر و به دست بهترین جراح کولورکتال، دکتر وحید معتمدی انجام می شود.

بدون نیاز به بستری

نتایج موثر و ماندگار

بدون بیهوشی

بدون خونریزی

درد کم

دوره نقاهت کوتاه

لطفا اطلاعات فرم زیر رو پر کن تا باهات تماس بگیریم!